Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Servis a díly pro mobily, tablety


 

Jabra BT2046 Bluetooth HandsFree Black (EU Blister)

  • Dostupnost: Nedostupné
  • Kód: 114917
  • Kód výrobce: 5707055025693
  • 377.52 s DPH (21%)
  • 312 bez dph
POROVNAT HLÍDACÍ PES DOTAZ

Originální bluetoothové handsfree HF Jabra BT2046, barva černá. Jabra BT2046 je stylový bezdrátový headset, pomocí kterého můžete hovořit se svými známými i za jízdy autem, na motorce nebo na kole. Stačí propojit mobil s headsetem pomocí bluetooth technologie. Design headsetu je v černém barevném provedení s klipem na ucho pro větší stabilitu. Headset bez nutnosti nabíjení vydrží až 8 hodin hovoru a 10 dní v pohotovostním režimu. Je určen pro mobilní telefony a přístroje s technologií Bluetooth (v. 2.1). Funkce automatického párování spojí headset s mobilním telefonem bez jakékoliv instalace. Zároveň je možné připojit až 2 Bluetooth zařízení. Headset BT2046 má hmotnost pouze 10 gramů. Nabíjení baterie je zajištěno pomocí dodávaného AC adaptéru. Dokoupit je možné i USB kabel nebo nabíječku do automobilu pro větší pohodlí při cestování.

Popis produktu

Náhlavní souprava Bluetooth pro mobilní telefony.

Bezdrátová náhlavní souprava Bluetooth, kterou lze spárovat se dvěma zařízeními současně a která nabízí až 8 hodin hovoru.

Radost a snadné používání a nošení

Atraktivní design

Čistý zvuk

Multiuse™ - připojí současně 2 Bluetooth zařízení

Doba hovoru až 8 hodin a 10 dní v pohotovostním režimu

Jednoduché bezdrátové telefonování.

Jabra BT2046 je ideální způsob, jak vytěžit maximum ze svého nabitého programu a z hovorů na cestách. Tato intuitivně navržená náhlavní souprava Bluetooth je vyrobena tak, aby jí bylo možné snadno spárovat s vaším mobilním telefonem a také aby její používání bylo praktické. Se svým novým, vylepšeným vzhledem poskytuje Jabra BT2046 vyšší komfort, neboť si můžete vybrat, zda ji budete používat se závěsem za ucho nebo bez něho. Díky svému atraktivnímu a uživatelsky příjemnému designu umožňuje Jabra BT2046 snadné bezdrátové telefonování.

Bezpečná jízda.

Dodržování bezpečnosti při telefonování během jízdy je pro společnost Jabra tím nejdůležitějším. Jabra BT2046 poskytuje skutečné handsfree pohodlí a její používání je výjimečně snadné. Můžete tak bezpečně řídit a přitom telefonovat bez obtěžujících kabelů a s oběma rukama na volantu.

Využít telefonování na maximum

Ať jste doma na cestách, s Jabra BT2046 můžete ze svých hovorů a svého času vytěžit maximum. Za vynaložené peníze se vám dostane optimalizované kvality zvuku při každém hovoru a praktické a intuitivní náhlavní soupravy skvělé hodnoty. Jabra BT2046 představuje špičkový výkon a přitažlivý design za skvělou cenu - to vše v jednom balíčku.

Specifikace:

Konektivita -

Bezdrátová technologie: Bluetooth

Verze Bluetooth: 2.1

AVRCP: Ne

Automatické párování: Ano

Komunikace v blízkém poli NFC – obvodové párování: Ne

Streamování hudby (A2DP): Ne

Reproduktory -

Frekvenční charakteristika: Úzké pásmo

Digitální zpracování signálu: Ne

Mikrofon -

Typ mikrofonu: Vícesměrový/filtr hluku

Funkce ztlumení (Mute): Ne

Baterie a napájení -

Doba hovoru: Až Až 8 hodin hodin(y)

Pohotovostní doba: Až 240 hodin(y)

Nabíjení přes USB: Ano, micro USB

Design -

Způsob nošení: V uchu

Hmotnost: 9,64 g

Délka: 53 mm

Šířka: 16 mm

Hloubka: 25 mm